Detaily
Oddelenie

Social Media

Miesto

Bratislava / Trenčín

Typ práce

specialist

Level

Junior

Plat (brutto)

1000-1500

Veľkosť úväzku

part-time alebo full-time

Mám záujem

Máš chuť rozvíjať sa v partii skúsených ľudí, ktorých všetko okolo performance social media jednoducho baví? Máš už skúsenosti s Facebook reklamami, alebo ti nerobí problém si ich rýchlo osvojiť? Pomôžeme ti vyprofilovať sa zo začiatočníka/juniora na plnohodnotného social media marketéra. A ak už skúsenosti so social media máš, o to lepšie!

Čo by bola tvoja náplň práce?

  • no bullshit job, ak čakáš boostovanie príspevkov o mačičkách, tak si na zlej adrese
  • doručujeme klientom reálne výsledky, t.j. obraty, objednávky, leady, riešime nákladovosť, maržovosť a v konečnom dôsledku profit klienta
  • Tvojím cielom je, aby boli social media nášho klienta efektívnym a hodnotným prvkom v konverznej ceste jeho zákazníkov
  • za výsledky si priamo zodpovedný a táto zodpovednosť ide ruka v ruke so zaujímavou odmenou naviazanou na výsledky klienta

Medzi tvoje hlavné aktivity bude patriť:

  • plánovať a navrhovať kampane na sociálnych sieťach slovenským i medzinárodným e-commerce hráčom
  • hľadať kreatívne spôsoby ako prekonať konkurenciu
  • Analyzovať a vyhodnocovať existujúce kampane a identifikovať potenciálne problémy a príležitosti na zlepšenia
  • monitorovať a vyhodnocovať štatistiky v ROI Hunteri, Ads Manageri, Google Analytics a Supermetrics
  • sledovať aktuálne trendy vo Facebook svete, online marketingu a učiť sa robiť to stále lepšie

Výhody a benefity:

  • Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom, ako napr.: Magic Script, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue, Collabim.
  • Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň.
  • Digital je súčasťou najvyšších agentúrnych programov od Google – Agency of the future a Google agency of tomorrow a ty sa vďaka tomu dostaneš ako prvý k najnovším inováciám od Google, navštevuješ konferencie po celej EÚ a dostávaš pravidelné školenia priamo od Google.
  • Pracovať budeš na základe flexibilného modelu odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci.
  • Získaš hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón,…), lebo ty sám vieš, čo je pre teba najlepšie.
  • Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
  • Možnosť dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase/neobmedzenom home office. Nezáleží kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalitka 🙂
  • Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité.
  • Samozrejme, budeš vlastniť Multisport kartu, pretože šport je najlepší na dobitie energie.
  • Čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou.
  • Stredne veľký, no progresívny a energický kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť – to je Digital.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Všeobecné:

  • V Digitale ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup
  • Buď tímový hráč/hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob ako dosiahnuť svoje ciele je kooperovať s ostatnými
  • Vlastný time management by si mal/mala mať v malíčku
  • Kľúč k úspechu v ui42 je schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok

Soft skills:

  • Základnom je empatia, ktorá umožňuje porozumieť klientovým potrebám a procesom v tíme
  • Komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom = vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”
  • Orientácia na výsledky – “Always be closing”
  • Zodpovedný a svedomitý prístup k deadlinom a zvereným úlohám

Hard skills:

  • Znalosť základných a všeobecných princípov marketingu a špeciálne potom performance online marketingu
  • Výhodou je orientácia v softwareoch a aplikáciach Facebook Business Manager, Facebook Ads Manager, Instagram a v ďalších pridružených nástrojoch
  • Nevyhnutné je vedieť pracovať s Google Sheets na pokročilej úrovni (kontingenčné tabuľky, pokročilé funkcie)
  • Samozrejmosťou je veľmi dobré analytické myslenie, schopnosť vyvovodzovať z dát tie správne závery a následné akčné kroky
Mám záujem